Kiedy pojawi się miesiączka po operacji endometrium?

Dzień dobry. Jestem 6 tygodni po usunięciu endometroizy z blizny po cc.Mam pytanie kiedy powróci miesiączka. Przed zabiegiem brałam visann.

usunięcie endometriozy z blizny po CC nie ma związku z zaburzeniami długości cyklu. Jeżeli zakończyła Pani terapię hormonalną przed zabiegiem, to cykl fizjologiczny może wracać do pół roku