Efekty mezoterapii igłowej - kiedy się pojawią?

Witam. Jestem po 6-tym zabiegu mezoterapii igłowej skóry głowy (preparat HairCare). Od pierwszego zabiegu minęły 2 miesiące i 10 dni. (Pierwsze 4 zabiegi robiłem co 10 dni, dwa następne robiłem co 20 dni). Niestety nie zauważyłem jeszcze żadnych efektów mezoterapii igłowej. Jak długo muszę na nie czekać? Kiedy efekty mezoterapii igłowej powinny pojawić się na mojej głowie? Czy istnieje ryzyko, że jeśli do tej pory nie zaobserwowałam żadnych pozytywnych zmian to już się one nie pojawią i cały zabieg będzie na nic? Czy może się okazać, że mezoterapia igłowa po prostu na mnie nie działa i nie mam co liczyć na jakiekolwiek efekty? Martwię się, bo wydałam na zabieg dużo pieniędzy i jeśli efekty mezoterapii igłowej się nie pojawią to będę tym faktem strasznie zawiedziona... Proszę o poradę co mam teraz robić - czy cierpliwie czekać czy się martwić. Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam.

Witam , pytanie jest bardzo dobre , a efekt wiadomy, po prostu lepszego nie będzie. Jednym z niewielu zabiegów które przynoszą efekty to RF z mikronakłuwaniem w moim gabinecie nazywam to Termoliftingiem. Proszę poczytać na necie o TF z mikronakłuwaniem. Sprawa jest trudna , jest takie powiedzenie , jeżeli jest wiele metod leczenia tego samego schorzenia to z reguły większość jest nieskuteczna. Zapraszam na bezpłatną konsultację.