Kiedy pojawia się śluz płodny w pochwie?

Mam pytanie. Jeżeli dojdzie do zapłodnienia to czy w tym momencie będzie w pochwie śluz płodny, jeżeli stosunek był. 2-3 dni przed owulacją?

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Tak, śluz płodny pojawi się około owulacji (może to być też juz 2-3 dni przed) i będzie się utrzymywał przez kilka dni. Do zapłodnienia dojdzie oczywiście dopiero po owulacji.

Pozdrawiam!