Kiedy poprawi się słuch po zabiegu przegrody nosowej?

Dokładnie 17 dni temu przeszedłem operację przegrody nosowej. Nos już się udrożnił, w nocy już się nie zatyka lewa dziurka nosowa. Bardzo mnie to cieszy, lecz do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze poprawy w słuchu. Na lewe ucho gorzej słyszę. Może za krótki okres po operacji,żeby się te ucho zregenerowało? Jeśli słuch miałby się poprawić, to po jakim okresie od operacji? Bo nie wiem czy już iść do laryngologa z tym uchem, czy jeszcze poczekać na efekty. Pozdrawiam

Nos po operacji przegrody należy jeszcze pieścić i oczyszczać u laryngologa przez kilka tygodni. Nie można czekać na cuda.Jak jesteś niedaleko to przyjedź. Drożny nos to dobry słuch.