Kiedy powinien pojawić się okres?

Witam. Od 3 miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Y... (schemat 24+4). Kilka dni temu zapomniałam przyjąć jedną tabletkę. Jak pisało w ulotce, gdy pominie się jedną jasnoróżową tabletkę (przyjęta ponad 12 godzin za późno) w dniach między15-24, należy zażyć pominiętą tabletkę, dokończyć przyjmowanie jasnoróżowych tabletek z blistra, wyrzucić 4 białe tabletki i rozpocząć nowe opakowanie. Tak też zrobiłam:) Teraz moje pytanie - kiedy powienien wystąpić okres? Tzn. po jakiej ilości tabletek z nowego blistra?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Krwawienia albo plamienia mogą wystąpić w połowie obecnego blistra lub pod jego koniec. Ta informacja jest zapewne zawarta w ulotce Pani leku.

Pozdrawiam!