Kiedy powinna wystąpić miesiączka po stosowaniu luteiny?

Do ilu dni maksymalnie powinno sie czekac na pojawienie sie miesiaczki przy podawaniu luteiny 100 dopochwowo po 1tabletce przez 5 dni?

Małgorzata Panek

Krwawienie powinno się pojawić do kilku dni od odstawienia luteiny.
W razie niewystąpienia miesiączki po 10-14dniach od odstawienia, proszę zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Krwawienie powinno się pojawić max w ciągu 7-8 dni po odstawieniu luteiny.