Kiedy powinnam udać się na pierwszą wizytę do ginekologa w celu potwierdzenia ciąży?

Witam, ostatni okres miałam 9-ego października, mam regularne 25-dniowe cykle. Tym razem okres nie przyszedł, wczoraj robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny, mocno czerwona druga kreska. Kiedy powinnam udać się na pierwszą wizytę do ginekologa w celu potwierdzenia ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że spokojnie może się Pani udać w przyszłym tygodniu.