Kiedy powtórzyć badanie beta hcg, by wynik był pewny?

Witam.
Ostatni okres miałam 10 października i był bardzo skąpy miała trochę stresu i wysiłku fizycznego i brałam tabletki antykoncepcyjne, które skończyły mi się 5 listopada, a zrobiłam 5 testów i wszystkie wyszły negatywnie i beta hcg wyszedł mniej niż 2,00 po siedmiu dniach od stosunku, a stosunek miałam 8 list..

Kiedy mogę powtórzyć badanie beta hcg i po ilu by wyszła ciąża na tym badaniu na 100% i czy tabletki mogą zaaplikować okres?
Proszę o odpowiedź, bo stres już mam taki że w ogóle nic nie jem przez to.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych może nie dojść do krwawienia w czasie 7 dniowej przerwy. Nie zawsze to oznacza ciążę. Jednak przed kolejnym opakowaniem tabletek antykoncepcyjnych wykluczyć ciążę.
Badanie beta hCG należy powtórzyć za 5-7 dni. Jeżeli wynik będzie powyżej 5mIU/ml oznacza to ciążę.

Pozdrawiam