Kiedy prawdopodobnie doszło do poczęcia?

Witam, czy jeśli na USG pisze ze jestem w 7tyg.4dniu ciąży to do zapłodnienia mogło dojść 24 dni przed tym USG czyli 3tyg i 3dni? Czy do poczęcia musiało dojść wczesniej? Widoczny zarodek z bijącym sercem, 1.33cm :) dziękuje

Szanowna Pani do poczęcia musiało dojść ponad 7 tyg temu. Jeżeli wg USG jest Pani w 7 tygodniu ciąży to nie jest to możliwe aby do poczęcia mogło dojść 3 tygodnie temu. Pozdrawiam