Kiedy przepuklina lędźwiowego odcinka może się wchłonąć?

mam przepukline ledzwiowego odcinka l5s1 prawostronna umiarkowana ,chodze na rehabilitacje ponad rok ,slyszalem w jednej z wypowiedzi Pana ,ze owa przepuklina moze sie wchlonac.Co znaczy przy korzystnych warunkach miejscowych? i po jakim czasie rehabilitacji moze sie to stac?Jak cwiczyc czesto zeby nastapilo to jak najszybciej?

Lek. Tomasz Budlewski

Czas Ew "wchłonięcia" jest bardzo rożny a czas rehabilitacji może być bardzo rożny i tes nie zawsze dochodzi do cofnięcia zmian .