Kiedy rozpocząć ćwiczenia po operacji przepukliny kręgosłupa?

Dzień dobry. Jestem po operacji przepukliny kręgosłupa lędźwiowego L5S1 - dostałem wykaz ćwiczeń do wykonywania w domu lecz bez konkretnej informacji kiedy mogę je rozpocząć. Dlatego moje pytanie brzmi od kiedy będzie to w miarę bezpieczne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od stopnia gojenia się rany, Proponuję udać się do lekarza operującego. Po zbadaniu będzie można określić odpowiedni czas ich wykonywania.