Kiedy rozpocząć przyjmowanie tabletek Naraya Plus?

Witam byłam dzisiaj u ginekologa i dostałam tabletki antykoncepcyjne Naraya Plus i lekarz powiedział mi ze mam brać o jednakowej porze jedną tabletke tylko się nie dowiedziałam czy moge zacząć brać ją już teraz czy dopiero w pierwszy dzien okresu . Okres skończył mi sie 7 marca i nie wiem czy czekac do kolejnej miesiączki czy zacząć od dziś , prosze o pomoc .

Renata GrzechociĹska

Należy zacząć przyjmować 1 dnia cyklu. Jeśli minął ten dzień można przyjąć max do 5 dnia cyklu i przez 7 dni stosować dodatkową antykoncepcję. Sugeruję przeczytać ulotkę załączoną przez producenta.