Kiedy są najlepsze dni by zajść w ciążę?

Chodzi mi dokładnie o to, że w tydzień przed spodziewanym okresem kochaliśmy się codziennie, nawet 2 razy dziennie przez około 6 dni. Bardzo chcemy mieć dziecko, więc moje pytanie jest takie: czy jest chociaż małe prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży?

Dodam, że dziś mija 2 dzień od spodziewanej miesiączki, okresu nadal nie mam, test robiłam 2 dni temu i wyszedł negatywny. Oraz mam pytanie: ile jeszcze muszę odczekać, aby wykonać kolejny test, który powinien już stwierdzić czy jestem czy nie, bo podejrzewam, że ten pierwszy był za wcześnie wykonany.

Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!!

Witam.

Test został wykonany we właściwym czasie, więc jego wskazanie najpewniej również jest prawidłowe.
Jednak dla zajścia w ciążę istotny jest czas samego stosunku. Jeżeli współżyła Pani wyłącznie po owulacji, jak to wynika z opisu, to prawdopodobieństwo zapłodnienia jest znikome.
Pozdrawiam.