Kiedy skuteczność Vibin Mini zostaje zachowana?

Witam, mam pytanie o 6:30 przyjelam tabletke vibin mini drugi rzad, w okolo 10 bylam w toalecie(luzny stolec). Nastepne byly kolo godz 12:40 i 16. Po godz 22 przyjelam kolejna tabletke z zapasowego opakowania. Czy skutecznosc zostala zachowana? Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Skuteczność powinna być zachowana jeżeli postąpiła Pani zgodnie z zaleceniami na ulotce.