Kiedy tabletki na schizofrenię zaczną działać?

Witam mam stwierdzona schizofremie jestem po 2 epizodach tabletki brałam rok teraz od 3 miesięcy nie biorę jestem otepiała brak siły energi jestem jak roślinka co robić żeby odzyskać dawna siebie ile czasu czekać jak przestaną działać leki a były w końskich dawkach do tego problemy ze snem jest nie naturalny

Witam,
Pisze Pani, iż od 3 miesięcy nie bierze Pani leków na schizofrenię. Czy odstawienie leków było konsultowane z lekarzem?
Po tak długim czasie wątpliwym jest, aby wskazane przez Panią objawy były związane z lekami, których Pani już nie bierze. Może to być wynik odstawienia/nagłego odstawienia leków. Zachęcałbym do konsultacji z lekarzem psychiatrą w celu ustalenia dalszego leczenia. Wskazane przez Panią objawy mogą być niepokojące,dlatego zachęcam raz jeszcze, żeby rozważyła Pani możliwość konsultacji specjalistycznej.
Pozdrawiam