Kiedy udać się do wenerologa?

Kiedy należy udać się do odpowiedniego lekarza (wenerologa). Kiedy zauważ się u siebie jakieś objawy choroby wenerycznej, czy zaraz po "niebezpiecznym stosunku" ?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Najlepiej zgłosić się do lekarza bezpośrednio po ryzykownym zachowaniu seksulnym. Wenerolog po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i bezpośredniego badania ustali dalszą strategię postępowania.