Kiedy ustąpi ból przy zapaleniu ścięgna kości piszczelowej?

Witam, W sobotę po przebiegnięciu 10 km, zaczęłam odczuwać ból obu stóp. ból przez kolejne dni był odczuwalny w okolicach wewnętrznej strony kostek. wczoraj (środa) ból uniemożliwił mi już normalne chodzenie. Ortopeda stwierdził, ze jest to zapalenie ścięgna kości piszczelowej tylnej. Zlecił chłodzenie obu statwów oraz przepisał Traumon. nawet o kulach nie byłam dziś w stanie wyjść z domu. ból nasila się przy obciążeniu oraz kiedy próbuję zginać stopę podczas chodzenia. Kiedy ustąpi ten ból?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli pomimo leczenia ból nie ustępuje należy się ponownie skonsultować z ortopedą.