Kiedy usunąć szwy w okolicach skroni?

Szwy w okolicy skroni : Witam sytuacja wygląda tak pracuje aktualnie w Holandii w zeszły czwartek zraniłem się w pracy nożem i powstała rana o długości około 3cm. Wieczorem udawałem się do lekarza który zaszyl mi ranę (6 szwów) . Powiedzial żeby udać się na zdjęcie szwów we wtorek (dzis) sześć dni po wydarzeniu. Niestety robią to lekarze rodzinni w godzinach w których pracuje. W piątek wracam do Polski. Czy będzie za późno jeśli zrobią to

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje porozmawiać z pracodawcą i powiedzieć o sytuacji. sądzę że powinien się Pan udać wg zaleceń.