Kiedy w USG można stwierdzić obecność ciąży?

Zrobilam 4 testy wyszły 2 kreski. Poszłam do ginekologa tj.15.03 ktory zrobił mi usg dopochwowe i stwierdzil ze nie jestem w ciazy a testy kłamia. Po czym udałam sie w ten sam dzień do innego który mnie zbadał stwierdził ze macica jest mało powiększona jak na czas ostatniej miesiączki która była na końcu stycznia dodam ze miesiaczke wczesniej mialam nieregularna. Zrobilam następnego dnia badanie z krwi hcgwyszlo 838.9 mlU/ml. W ktorym tyg ciazy moge byc?To normalne ze na usg nic nie widac jeszcz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badanie i ponownie udac się do lekarza ginekologa powinna ciąża już być widoczna jeżeli nie to konieczna diagnostyka w kierunku ciąży pozamacicznej