Kiedy widać pęcherzyk ciążowy?

Po jakim czasie od zaplodnienia widac pecherzyk.Ostatnia miesiaczke mialam 28.08.2013.Robilam dwa testy wyszly pozytywnie.Moje cykle zazwyczaja maja po 28 dni,lecz mozliwosc zajscia w ciaze byla w dniach od 15 do 20 wrzesnia innej mozliwosci nie bylo gdyz tylko w tych dniach wspolzylam z mezem .Moje pytanie jest takie czy jesli bym zaszla w ciaze 15go wrzesnia to do dzis bym byla od zaplodnienia dwa tygodnie i cztery dni to czy juz by bylo widac pecherzyk,na usg nie bylo i sie martwie.Anna
ponad rok temu

Co to znaczy " czy jeśli bym zaszła..." nie wykonała Pani testu ciążowego
/ test jest donatni czy ujemny /
a czy wykonała Pani badanie USG-jaki był wynik badania.
Brak precyzji zadanego pytanie powoduje że nie jestem w stanie na nie odpowiedzieć.