Kiedy wreszcie powinnam dostać okres?

Witam mam PCO, postanowilismy starac sie o dziecko. Natomiast nie miesiaczkuje wcale. Nie mam pojecia jak brac duphaston jedynie co ginekolog kazala zaczac dzisiaj na kartce napisala aby 16dc - 25dc 2x 1tab. co to znaczy? kiedu powinnam dostać miesiaczke, kiedy starac sie o dziecko, kiedy przestac brac a kiedy znowu zaczac? pomocy

o dziecko trzeba starać się ok. 7-9 dni po skończonym krwawieniu miesiączkowym, czyli między 12 a 15 dniem cyklu