Kiedy wykonać badania hormonalne przy braku okresu?

Proszę o poradę. Od 9 msc nie mam okresu. W usg jajników wykryto o wiele za dużo pęcherzyków. Dostałam skierowanie na badania krwi między 3 a 6 dniem cyklu. Pierwsza próba wywołania okresu luteiną nie powiodła się. Druga próba z potrójną dawką też. Lekarz powiedział, że w takiej sytuacji trzeba zrobić badania bez okresu. Z tym, że zgubiłam kartkę, na której mi to wszystko rozpisał. Stąd proszę o pomoc - czy skoro nie mam okresu to istotne jest w którym dniu wykonam badania hormonalne krwi?

Raczej w takim przypadku nie ma to znaczenia w którym okresie wykonać Pani to badanie skoro już od 9 miesięcy Pani nie miesiączkuje. Oczywiście najlepiej byłoby upewnić się jeszcze w tym względzie kontaktując się ze swoim ginekologiem prowadzącym.