Kiedy wykonać test ciążowy, by wynik był wiarygodny?

Witam! Mam takie pytanie, jestem 11 dni od stosunku, który odbył się w dniach płodnych, ponieważ z chłopakiem staramy się o dziecko. Dokładna data stosunku to 25 jak i 26 listopada 2011, a test ciążowy zrobiłam 07,12,2011 i wyszedł negatywny, I teraz nie wiem czy nie za wcześnie go zrobiłam. Planowaną miesiączkę mam dostać 11.12.2011 roku i teraz nie wiem, czy mogę być w ciąży czy nie, chciałabym bardzo, bo dość długo już się staramy. Proszę o szybką odpowiedź, będę wdzięczna bardzo. Z góry dziękuję!

Witam serdecznie!
Domowe testy ciążowe zaleca się wykonywać nie wcześniej niż 14 od zbliżenia. Optymalnym momentem wykonania testu ciążowego jest pierwszy dzień miesiączki lub później. W obecnej sytuacji zalecane jest powtórzenie testu za kilka dni.
Pozdrawiam