Kiedy wykonać test ciążowy podczas starań o ciążę przy nieregularnym cyklu

Witam, Cykle mam nieregularne 35-37 dni. Dziś jest 36dc, staramy się z mężem o dziecko. Test ciążowy robiłam 34dc-wynik negatywny. Dodam jeszcze ze lekarz stwierdził u mnie PCOS. Przez 2 lata brałam tabletki YAZ, poźniej była przerwa i brałam następnie CYPREST. Tabletki odstawiłam w sierpniu. Czy jest możliwość że zasżłam w ciąże? kiedy najlepiej wykonać test ciążowy. Proszę o pomoc.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Test ciążowy najlepiej wykonywać ok 8 dnia po stosunku, który mógł zaowocować ciąża. Dla zwiększenia szans zajścia w ciążę dobrze byłoby zaobserwować kiedy u Pani występuje owulacja, pomogą w tym Pani testy owulacyjne dostepne na rynku.
Pozdrawiam