Kiedy wykonywać badania hormonalne?

Dzien dobry Prosze o porade w ktorym dniu cyklu wykonac badania hormonow: androstendion, prolaktyna, testosteron wolny,DHEAs. Powod:wypadanie wlosow od ponad 15lat,wszystkie pozostale badania lacznie z tarczyca wyszly poprawnie (mama choruje na hashimoto).Juz wykonane badania to: morfologia z rozmazem,sod, potas, chlorki cholesterol, magnez,wapn,wit.B12, bialko C reaktywne,zelazo, ATG,ferrytyna,kortyzol (wynik 771nmol/l) Czy jeszcze jakies inne dodatkowe badania powinnam wykonac? Dziekuje

Piotr Pilarski

Te badania może Pani zrobić w każdym dniu cyklu. Dodatkowo sugeruję wizytę u dermatologa.

Pozdrawiam.