Kiedy zacząć stosować kremy przeciwzmarszczkowe?

Kiedy zacząć stosować kremy przeciwzmarszczkowe? Czy jeśli zaczniemy stosować je zbyt szybko to możemy sobie zaszkodzić? Kupiłam niedawno krem olay total effects 7 in one na noc, jednak zastanawiam się czy może nie powinnam go stosować, gdy mam jak narazie 22 lata? Nie jest to typowo przeciwzmarszczkowy krem jednak w opisie ma również: wygładza linie mimiczne i zmarszczki. Czy mogę go stosować?

Droga Pani,

Może Pani śmiało stosować wymieniony preparat. Jego działanie przeciwzmarszczkowe polega na nawilżaniu skóry, którego skóra w Pani wieku już potrzebuje.
Polecam również jako prewencje starzenia stosowanie diety bogatej w NNKT obecne w rybach i olejach roślinnych oraz nie opalanie twarzy.

Pozdrawiam