Kiedy zacząć stosować tabletki antykoncepcyjne?

witam ! jak to jest z tymi tabletkami antykoncepcyjnymi? Mam je zaczac brac w czasie 1 dnia okresu i co potem przerwa 7 dni> i wtedy ma wystapic krwawienie? To wychodzi an to ze bd miala okres dwa razy w miesiacu> jak mam 1 dzien miesiaczki 5.

Milena Lubowicz

Może się tak zdarzyć, że w jakimś miesiącu miesiączka wystąpi na początku i na końcu miesiąca, nie jest to jednak powód do niepokoju.
Pozdrawiam