Kiedy zacznę chudnąć szybciej?

Dzień dobry, dziś mija ósmy dzień odkąd jestem na diecie. Ważę się obsesyjnie codziennie - prawie nic nie schudłam, a czasem i tak waga podchodzi do góry. Dietę mam od dietetyka, a wszystkie badania w normie (tarczyca itp.). Ważę 93/177. Postanowiłam schudnąć, ale denerwuję się, że waga teraz jakoś mi "stoi". Kiedy zacznę chudnąć szybciej? Ile mam jeszcze na to czekać? Nie podjadam, trzymam się ściśle jadłospisu i się bardzo martwię. Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie,
o ile dieta jest odpowiednio dobrana to powinna Pani niedługo ruszyć ze spadkiem wagi. Nie napiszę Pani kiedy dokładnie to nastąpi, ponieważ jest to kwestia bardzo indywidualna. Każdy z nas jest inny i w różny sposób reaguje na dietę. Proszę być cierpliwą, stosować się zaleceń dieetyka. Nie mniej jednak jeżeli waga nie zacznie spadać proszę skonsultować sytuację z dietetykiem lub zmienić go na innego....
Nie może też Pani ważyć się codziennie i wprowadzać stres ponieważ to z pewnością nie służy odchudzaniu.
Życzę powdzenia!!!
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk