Kiedy zaczynają działać tabletki antykoncepcyjne Microgynon?

witam mam takie pytanie wlasnie zaczelam brac microgynon od pierwszego dnia cyklu tak jak zalecil lekarz biore je regularnie od 6 dni i moje pytanie czy jestem juz dobrze zabezpieczona przed ciaza czy to za krotki okres czasu??

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jest Pani zabezpieczona od pierwszego dnia. W ulotce dołączonej do leku jest wszystko dokładnie napisane.