Kiedy zadziała Asertin?

Witam Brałam 4 pierwsze dni 1/4 tabletki asertinu,następnie połowe przez kolejne 4 dni i teraz przez 5 dni już całą tabletkę i kompletnie nie mam żadnych skutków ubocznych i teraz dwa pytania mam 1.Skoro nie mam skutków ubocznych,to organizm go przyjął i będą efekty?,do jakiego czasu>?,bo się strasznie męczę.Bardzo chcę,by podziałał. 2.Gdy zażywam lek też wzmacniam organizm omegą3,wit C,wit K,dicoflor na flore jelitową,magnez i cynk,czy dzieki witaminom i minerałom tak dobrze się wchłania i nie ma skutków?pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

to nie jest tak żeby lek zadziałał to muszą występować działania niepożądane. aby efekty leczenia by.ły należy jeszcze trochę poczekać. proszę kierować się zaleceniami lekarza prowdzącego.