Kiedy zagnieżdża się zarodek ciążowy?

witam 16 maja miałam okres ,20 maja odbył się stosunek jeszcze mialam okres na srugi dzien tez jescze troche polecialo moje cykle trwają od ok.28-33 raz sie zdarzylo ze mialam 27 ,4 dni po stosunku bulgocze mi w brzuchu czy to jest zwiazane z ciaza?czy mozliwe jest aby tak szybko byly objawy cy to zarodek sie zagniezdzil?czy moze te bulgotanie to ze stresu?prosze o odpowiedz strasznie sie denerwuje :(

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Zarodek zagnieżdża się po ok. 4-7 dniach od stosunku ale bulgotanie w brzuchu nie jest pewnym objawem ciąży. Bardziej prawdopodobne jest że objawy są związane ze stresem.