Kiedy zastosować ostatni czopek Clotrimazolum po wystąpieniu okresu?

Witam, mam problem ponieważ biorę clotrimazolum czopki do pochwowe dostałam wytyczne iż nie mam ich brać podczas miesiączki, dzisiaj rano zaczął mi się okres a została mi ostatnia tabletka 1z5 do wzięcia w nocy, czy mam ja wziąć teraz czy po zakończonym okresie ? Dziękuje z góry za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje po zakończeniu krwawienia udac sie do lekarza ginekologa aby określił czy nadal końieczna jest terapia. Być moze bedzie końiecznosc powtórzenia terapii