Kiedy zauważę poprawę przy zapaleniu pochewek kciuka?

Dzień dobry. Mam 28 lat złapalmnie zapalenie pochewek sciegnistych kciuka. Od 8 tygodni mam dolegliwości od 2 poprawnie leczone. Wcześniej tylko mówiono żeby odpoczela ręka. W usg opuchnięte ścięgna i prostowniki kciuka. Dodatni tes von finkelsteina. Obecnie mam laser.ud z voltaren. Mt. Solux niebieski. Jestem po blokadzie diprophos 10 dni temu. Nimesil 1*1. Dicrobert retard 1*1. Poprawy oprucz zmniejszenie bólu brak dalej spuchniete i cierpnie blokuje mi kciuk. Kiedy może być poprawą wieksza

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal objawy konieczna wizyta u lekarza ortopedy lub chirurgii ręki po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć