Kiedy zawroty głowy miną?

Witam, (mężczyzna lat 18) około 6 godzin temu kręciłem się dla zabawy w okół własnej osi, i od tej pory strasznie mnie rwie na wymioty, oraz kręci mi się w głowie i towarzyszy temu ból skroni, nawet nie pomogły leki przeciwbólowe, myślałem nad zażyciem leków na chorobę lokomocyjną lecz póki co nie wziąłem ich, czy taki stan ma prawo utrzymywać się tak długo? przejdzie mi to? dodam że dzieje się to pierwszy raz...

Witam!
Podczas piruetów doszło do podrażnienia błędnika, widocznie jest Pan nadwrażliwy.
Zawroty głowy zazwyczaj łączą się z odruchami wymiotnymi lub nawet wymiotami - spokojnie. Jeżeli ma Pan coś na chorobę lokomocyjną to proszę to zażyć. Dobre byłyby preparaty beta-histyny, np. Betaserc.
Z poważaniem
W. Łuczkowski