Kiedy zgłosić się do szpitala przed porodem?

Witam mam pytanie jestem w ciąży i po terminie kiedy mam się zgłości do szpitala . Termin miałam w czoraj 3 pazdziernika co robić ruchy czuje średnio . Prosze o szybkie odp na moje pytanie to bardzo ważne dla mnie bo to ciąża pierwsza i niepokoi mnie to a mój lekarz prowadzący ciąże będzie dopiero 8 pazdziernika bo na urlopie jest

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku uczucia osłabienia ruchów płodu wskazana jest niezwłoczna wizyta u jakiegokolwiek specjalisty ginekologa.