Kiedy zostało poczęte moje dziecko w przybliżeniu?

Mam takie pytanie. Dzien mojej ostatniej miesiaczki to 16.11.18 cykl 28. Termin porodu 24.08.19 dzis mialam drugie badania prenatalne przesuneli na 01.09.19 wedlug GA-22w1d GA(AUA)-20w5d tylko ze lekarz napisał mi "wg usg ciaza mlodsza o 10dni wzgledem OM" czyli w którym tygodniu jestem? Kiedy zostalo poczęte moje dziecko w przybliżeniu?

Lek. Tomasz Budlewski

Miesiączki regularne ? Jeśli tak to wiek ciąży wg miesiączki jeśli nieregularne wg pierwszego usg