Kiedy zrobić test ciążowy, aby dał właściwy wynik?

Stosunek odbyl sie 10.11 nad ranem, w prezerwatywie, chłopak nie doszedł ale wytworzył preejakulat, prezerwatywa lekko sie zsuneła ale czubek penisa i tak był zasłonięty. Poczułam jak mi cos spływa w strone odbytu nie wiem czy to moja wina czy to preejakulat, dziś (13.11) około 16 zażyłam tabletke EllaOne do 120h, jakie są szanse na ciąze? Kiedy zrobić test? Ostatnia miesiączka 29.10 cykl trwa 26-30 dni

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa.