Kiedy zrobić test ciążowy po zażyciu tabletki 72 h po?

Witam. Moje pytanie dotyczy tabletki 72h po. Stosunek odbył się w 8 dniu cyklu, tabletka została wzięta dnia 9. Owulacja miała być 15dc lub 14dc. Po zażyciu tabletki 5 dni potem wystąpiło plamienie które trwało 4 dni. Po wizycie u lekarza, zostały zapisane tabletki Cerazette które wiadomo nie wywołują okresu. 14 dni od stosunku zostały zrobione 2 testy z moczu które wyszły negatywnie. Jakie były szanse na zajście w ciąże? Kiedy zrobić test ciążowy, czy w ogóle zapłodnienie było możliwe?

Lek. Tomasz Budlewski

Zawsze jest możliwe . Proponuje oznaczyć poziom beta hcg w najbliższych dniach