Kilka drobnych ognisk w wieńcach promienistych obu półkul mózgu
Witam mialam robione MR głowy czy moglabym prosić o wyjaśnienie tego: "badanie wykazało w wiencach promienistych obu polkul mozgu, w okolicach czolowych i ciemieniowych kilka drobnych ognisk, o morfologii zmian naczyniopochodnych, niedokrwiennych, o wymiarach 3-5mm." co to znaczy? prosze o odpowiedz

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
konieczne jest zestawienie bezposredniego badania z wynikiem MR. prosze koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.