Kilka drobnych polipów w pęcherzyku żółciowym

Witam.W usg jamy brzusznej wykryto u mnie kilka drobnych polipów w pęcherzyku żółciowym.Czy są to zmiany rakowe? Czy powinnam mieć operacje? Brałam w tym czasie antybiotyk na pęcherz, bo wstawałam kilka razy w nocy oddać mocz i w ciągu dnia również częściej. Teraz przeszło, czasem zdarzylo się że czułam kolkowy ból pod prawym żebrem, nie wiem czy to związane..

Polipy w pęcherzyku powinny być monitorowane za pomocą USG. Z pewnością Panie lekarz w odpowiednim momencie podejmie z Panią decyzję o tym, czy wykonać usunięcie pęcherzyka, czy jeszcze czekać.