Kilka guzków w prawej piersi

Witam! Wyczułam ostatnio kilka guzków w prawej piersi (u góry). Czuję ich bolesność, gdy dotykam. Może to ze względu na to, że zbyt często próbuję je "wyczuwać". Mam 20 lat. Brałam tabletki antykoncepcyjne, ale po wyczuciu guzków momentalnie je odstawiłam z obawy, że to coś poważnego. Po odstawieniu od razu dostałam okres, chociaż ostatni skończył mi się tydzień temu.. Czy to normalne? A co z guzkami? Czy mam się martwić? Umieram ze strachu. A wizytę u ginekologa mam dopiero za 5 dni.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia USG i mammografii nie sposób powiedzieć czy są to zmiany łagodne czy złośliwe. Konieczna wizyta u ginekologa i spokój w Pani wieku bardzo mało prawdopodobne aby był to nowotwór.