Kilka pieprzyków na twarzy i ciemne plamki pod piersią

Mam kilka pieprzykow na twarzy ktore mi rosna i pod piersia zauwarzylam ciemne plamki prosze o rade bardzo sie boje ze moge miec raka

Witam! Znamiona powinny być przynajmniej raz w roku badane dermoskopowo. Proszę więc udać się do dermatologa, ponieważ tylko takie badanie może panią uspokoić. Nie jestem w stanie przez internet stwierdzić, czy zmiany są łagodne czy tez nie. Pozdrawiam!

Witam , konieczna kontrola dermatoskopowa u specjalisty!!! Nie wiem gdzie jest Kcynia! W W-wie proponuję wizytę u mnie w Fundacji PFESO , ul.Mokotowska15,tel.223314140, z.żurawski