Kilkanaście razy większa rana po zabiegu usunięcia pieprzyka z piersi

Witam. Miałam dziś zabieg usuwania pieprzyka z piersi. Znamie miało ok 5,5 mm. Martwię się ponieważ mam założone 8 szwów a rana wydaje mi się strasznie duża jak na wycięcie znamienia takich rozmiarów. Proszę napisać czy konieczne był aż taki rozmach przy takiej wielkości pieprzyka czy trafiłam na lekarza kata i zostałam oszacować? Rana jest kilkanaście razy większa niż był mój pieprzyk.

Witam. Proszę pamiętać że znamię barwnikowe zawsze należy usuwać w granicach zdrowych tkanek. Nic Pani nie pisze o długości cięcia chirurgicznego, a to jest ważne. Np. przy małym cięciu też można założyć 8 szwów. Pozdrawiam.