Kilkudniowe plamienia zamiast miesiączki i ból jajników a możliwość ciąży

Witam. mam problem od dwoch miesiecy zamiast miesiaczki mam 2-3 dniowe plamienie w kolorze brazowym.. Teraz mam bole jajnikow.. Czy to moze byc ciaza? Staramy sie z meze od kilku miesicy o dziecko.. Chociaz test wychodzi negatywnie :/ co to moze byc??

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć. Możliwe iż Pani objawy związane są z wahaniami hormonalnymi. Sugerowałabym badanie ginekologiczne oraz wykonanie USG.