Kilkudniowe plamienie po pettingu

Dzień dobry! Chciałabym się spytać, czy kilkudniowe plamienie po pettingu może być spowodowane podrażnieniem błony śluzowej pochwy lub naderwaniem błony dziewiczej? Kiedy robimy to z chłopakiem "lekko", nic się nie dzieje, jednak po mocniejszych pieszczotach owe plamienie praktycznie zawsze występuje. To plamienie to jakby śluz delikatnie zabarwiony na brązowo, jakby z domieszką krwi. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Podrażnianie śluzówki pochwy i "nadrywanie błony dziewiczej" zaliczyłbym do kontaktów waginalnych, a nie pettingu...
Odpowiedź na pytanie wymaga konsultacji ginekologicznej.
Pozdrawiam. JW