Kilkudniowy ból podbrzusza

Witam, współżyję z chłopakiem regularnie od około 1.5 miesiąca i czasem po stosunku miewałam ból podbrzusza... a raczej nie tyle ból co takie dziwne uczucie w podbrzuszu... coś podobnego jak przed miesiączką jednak dużo słabsze, utrzymywał się on do jakiś 2 dni. Ostatnim razem współżyłam z chłopakiem 4 dni temu, od razu poczułam to dziwne uczucie w podbrzuszu i utrzymuje się ono do dziś, co może być przyczyną tego?! Oprócz tego mam jakby bardziej obfity śluz... A i zabezpieczamy się prezerwatywą. Bardzo proszę o szybką odpowiedź gdyż niepokoi mnie to :(

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Dolegliwości bólowe podbrzusza po stosunku oraz patologiczna wydzielina z pochwy mogą świadczyć o stanie zapalnym dróg rodnych. Inną przyczyną dolegliwości bólowych podczas i po stosunku mogą być torbiele jajnika. Powinna Pani udać się do ginekologa. Pozwoli to na zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania ginekologicznego. Najprawdopodobniej wskazane będzie wykonanie usg narządu rodnego.
Pozdrawiam