Kilkukrotne uderzenia w tył głowy u 2-latki a konieczność wykonania badania

Moja dwuletnia córcia kilkakrotnie uderzyła się w tył głowy przewracając się na twardą podłogę (poślizgnęła się, spadła z łóżka, przewróciła się z jeździkiem) lub podczas podskoków o ścianę. Za każdym razem płakała silnym ale krótkim 1-2 min płaczem, nie było żadnych objawów wstrząśnienia mózgu, po chwili zachowywała się jak gdyby upadku nie było. Czy powinnam wykonać córce jakieś badania, żeby sprawdzić czy w jej główce nie powstały krwiaki lub inne uszkodzenia, które nie dają o sobie znać?

Witam

Opisany rodzaj urazu i zachowanie dziecka nie wskazują na konieczność jakiejkolwiek

pogłębionej diagnozy.Zachowujemy absolutny spokój.

Pozdrawiam ciepło