Kilkukrotne włożenie penisa do pochwy w dni płodne a ryzyko zapłodnienia

Witam , Ostatnio podczas pieszczot , chłopak włożył mi kilka razy penisa do pochwy, trwało to może 3 minuty. Wytrysku nie było ani przed tym ani potem. Po dwóch dniach zrobiliśmy to samo. Znowu włożył kilka razy i koniec. Też nie było W OGÓLE wytrysku. Jednak te dwie sytuacje odbywały się w dni płodne. Czy mogę być w ciązy? Jeszcze raz powtórzę , wytrysku w ogóle nie było no i przed każdym włożeniem wycieraliśmy penisa ręką. Bardzo proszę o szybką odpowiedz. Z góry dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przypadku ryzyko ciąży istnieje, aczkolwiek nie jest wysokie. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.