Kilkutygodniowe bóle łydek

Dzień dobry, Jestem kobietą lat 40, Od czasu do czasu mam kilkutygodniowe bóle łydek, nie są to skurcze lecz ból od łydek wzwyż najbardziej boli w nocy, nawet jest w stanie mnie obudzić. (tak jakbym miała mięśnie za krótkie" Byłam u ortopedy, flebologa, ginekologa, mam zrobione badania ogólne krwi i wszystko jest raczej w normie. Mam zmiany w obrazie kregosłupa na całej długości, Regularnie mam 6-tyg bóle kręgosłupa lędźwiowego lecz ortopeda stwierdził że to jest normalne.

Lek. Katarzyna Szymczak

Przyjmuje Pani jakieś leki? Statyny? One mogą powodować bóle mięśniowe. Do rozważenia konsultacja u reumatologa.
Pozdrawiam