Klejąca wydzielina z pochwy

biała klejąca wydzielina z pochwy brudząca codziennie majtki. Nic nie boli, nie swędzi. Problem ten mam juz od dawna. Czy są na to jakieś lekarstwa bez recepty lub bez konieczności udania się do lekarza.
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisana przez Panią wydzielina, skoro nie towarzyszą jej inne niepokojące objawy, najprawdopodobniej ma charakter fizjologiczny i nie wymaga leczenia. Dobrze byłoby jednak, gdyby wspomniała Pani o tym swojemu ginekologowi podczas najbliższej wizyty. Profilaktycznie może Pani zastosować probiotyk dopochwowy - być może wpłynie to nieco na charakter wydzieliny.